SPOTKANIE ZESPOŁÓW EKSPERCKICH

By 11 lutego 202319 lutego, 2024Aktualności, Serocczanie 60+

Za nami kolejne spotkanie zespołów eksperckich w ramach projektu „Seroccy Seniorzy budują Strategię”.

W spotkaniu, które odbyło się 10 lutego 2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku, uczestniczyli: koordynator przygotowywania strategii dr Rafał Florczyk, koordynatorzy sfer tematycznych Dorota Wróbel-Górecka, Izabela Dyakowska, Piotr Kowalczyk oraz eksperci.

Po przywitaniu prowadzący spotkanie dr Rafał Florczyk wygłosił prezentację nt. metodyki powstawania strategii, następnie dyskutowano na temat dotychczasowego dokumentu Miasta i Gminy Serock na rzecz seniorów. Rafał Florczyk, Dorota Wróbel-Górecka i Izabela Dyakowska przedstawili wyniki spacerów diagnostycznych i kawiarenek konsultacyjnych. Prezentacjom towarzyszyła dyskusja. Na koniec przedstawione zostały założenia opracowania analizy SWOT. Praca nad strategią będzie kontynuowana m.in. podczas kolejnych spotkań.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

#AktywniObywateleDotacje